Duży kwarc i cytrynZASTOSOWANIE CYTRYNU: Użyj tego żółtego kamienia, aby uzyskać kreatywność myśli . Możesz użyć go w miejscu, gdzie najczęściej nad czymś myślisz, lub po prostu w miejscu pracy. Myślę, że będziesz zaskoczony jego twórczymi energiami.

Choć nie mogę dokładnie określić, jaką ilość zewnętrznej energii posiada cytryn, szacuję ją na kilka tysięcy miliardów drobnych mikrodrgań energetycznych przy szybkim promieniowaniu. Jak wyjaśniono w laboratorium, to szczątkowe napromieniowanie to tylko promieniowanie rentgenowskie (gamma). Niewątpliwie, przy wyższej dawce, możemy osiągnąć intensywność barwy tak mroczną, jak rubin. Pamiętaj, że najprawdopodobniej nie możesz przedawkować przyjmowania do swojej energii, tego typu mocy. Można stopniowo ogrzewać wszystkie napromieniowane materiały w przypadku obróbki w niskich temperaturach.

Jeśli traktujesz cytryn jak kamień z różnych miejsc, prawdopodobnie spotkasz go. Znalazłem trzy kopalnie w rejonie Arasuai stanu Minas Gerais w Brazylii, które produkują cytryn. Żaden z kamieni nie wykazywał żadnych wtrąceń identyfikacyjnych. Nie sądzę, że są one dobrze ukształtowane. Zostały mi one przedstawione w rozbitych kryształach lub w innej formie. Jedna lokalizacja produkowała tylko kryształy do ​​30 gramów. Pozostałe dwa produkowane kryształy wynosiły od 1 do 2 kilogramów.

Kamień, który można umieścić bezpiecznie wokół niemowląt i dzieci, aby chronić je przed polami i częstotliwościami elektromagnetycznymi, zwanymi również EMF to niewątpliwie cytryn. Dla nastolatków i dorosłych, przy użyciu klarownej formy kwarcowej, będzie to lepiej dostosowane do tego, w jaki sposób ciało energia wejściowa i wyjściowa zmienia się wraz z wiekiem. Kamień cytrynowy jest kamieniem, który można umieścić w innych kryształach i minerałach, aby zapewnić odpowiednią ilość energii dostarczanej jej posiadaczowi, dzięki czemu bardzo dobrze współpracuje z energią dzieci i innymi istotami, które są wrażliwe na wszelkie zmiany.

Jedna z największych fabryk, gdzie produkuje się i wydobywa cytryn, nadal produkuje te kryształy aż do dzisiaj, a przez lata produkowała setki kilogramów na dzień. Chociaż nie jest to świetna produkcja, ta kopalnia ma produkować około 200 kilogramów miesięcznie. Pozłacany materiał wysokiej jakości może wynosić 10-20 kilogramów miesięcznie. Oczekuję, że ceny rynkowe ulegają jednak zmianie. Jednak na razie tylko rynek kolekcjonerski je docenia. Dobrze ukształtowane kawałki dobrego różowego koloru mogą być dość drogie, ale te, w pobliżu bezbarwnych lub zniszczonych, są niemal bezwartościowe.

Komentarze