Cytryn jako kwarcSłodki żółty kolor koralików kwarcowych sprawia, że ​​chcesz je po prostu wsadzić do ust, tak jak dobre cukierki czy landrynki. Jednak kwarc i cytryn są prawdopodobnie lepsze do robienia z nich naszyjników, bransoletek lub kolczyków! Cytryn może być w wielu kolorach, w tym jednej z odmian posiada jasnożółty kolor z lekko zielonkawym odcieniem. Cytryn na skali twardości ma siódmy stopień, więc biżuteria z kwarcu cytrynowego jest trwała i wytrzymuje niemalże wszystko, nadając się więc do codziennego użycia. Większość kwarcu z cytrynu pochodzi z Brazylii, ale istnieją również depozyty w Ameryce Północnej, Afryce i Europie.

Czakra słoneczna kieruje się na jedną z dwóch rzeczy: Ego oraz Wolę Bożego Stwórcy. Cytryn pomaga zrównoważyć wolę ego zgodnie z energią Boską i Wolą Najwyższego oraz Światła Wiekuistego. Cytryn pomaga nam wysyłać jasne i pozytywne intencje - tworząc fale w całej naszej rzeczywistości. Wyjawiają się one w tym, co zostało wysłane. A więc bierzesz, to co dajesz, i dajesz, to co bierzesz.

Cytryn jest bardzo popularny w skałach magmowych i jest dość powszechny w skałach metamorficznych i osadowych. Większość skaleni jest biała, jasna lub szara, ale kolory z kości słoniowej do jasno pomarańczowej w prześwitującym skaleń są typowe dla skaleń alkalicznych. Podczas sprawdzania skaleni należy uważać, aby znaleźć świeżą powierzchnię. Wyblakłe czarne minerały w skałach magmowych – biotyt i podobne - mają tendencję do pozostawienia zardzewiałych plam.

Cytryn jest jednym z najczęściej znajdywanych minerałów na naszej planecie. Składa się głównie z krzemu; Dodanie innych elementów daje cytrynowi wiele typów i kolorów. Kwarc cytrynowy jest zielonkawożółty i czasami nazywany topazem cytrynowym, cytrynowym złotem lub cytryną cytrynową. Koralikowe koraliki cytrynowe są w odcieniach od bladego słońca do intensywnego złotego cytrynu. Znakomita kolorystyka pochodzi z mieszaniny żelaza z krzemem. Jak w przypadku większości kamieni szlachetnych najcenniejsze są najczystsze, najciemniejsze żółte próbki. Kwarc cytrynowy jest często rozdrobniony w kształty liter, aby w pełni wykazywać błyszczący kolor żółty. Koralikowe koraliki z cytrynu są również dostępne w zaokrąglonych kształtach, co pozwala na jeszcze bardziej uniwersalne rzemiosło.

Trwałe wykończenie wymaga jedynie prostej i rutynowej pielęgnacji, aby utrzymać dobry wygląd. Aby wyczyścić powierzchnie, zalecamy użycie ciepłej wody, łagodnego środka czyszczącego i miękkiej, białej ściereczki. Plamy uporczywe lub wysypiska w łagodnych plamkach – w ich przypadku można używać łagodnego środka czyszczącego lub detergentu. Aby usunąć przyklejone materiały, takie jak żywność, guma i paznokcie, najpierw zetrzyj nadmiar plastycznym plastikowym nożem. Następnie wyczyść denaturowany alkohol w celu usunięcia upartych znaków. Jednakże powierzchnię należy natychmiast spłukać wodą.

Komentarze